ET FORGYLDT RAMMESEKTIONSOVERMANTELSPEJL.

3871017. ET FORGYLDT RAMMESEKTIONSOVERMANTELSPEJL.

Med kuglebesat ramme over en støbt frise, der skildrer gamle mytologiske scener, de tre skrå plader flankeret af palmettekålede søjler, højde 73 cm, bredde 110 cm.

Generelt slid med mærker, ridser og tab/skader på steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 206