CANN STOLE, 1 par, "Florett", birk, Bröderna Wigells.

387095. CANN STOLE, 1 par, "Florett", birk, Bröderna Wigells.

Anden halvdel af det 20. århundrede.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.412