BORDLAMPER, et par, messing, 1960'erne/70'erne.

386307. BORDLAMPER, et par, messing, 1960'erne/70'erne.

Kugleformet model. Højde 48, inklusive lampeholder.

Brugsslitage, patina. Låsering til skærmholder mangler på den ene lampe.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.149