Reol, engelsk stil, i form af en båd.

3862984. Reol, engelsk stil, i form af en båd.

Barlind. To udtræksskuffer. Emblem mærket New England Collection. Bredde 83, højde 205 cm.

Brugsslitage. Mindre mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 664