KYSTE, eg og messing, barok, 1700-tallet.

385703. KYSTE, eg og messing, barok, 1700-tallet.

Beslag i messing. Længde 36 cm, bredde 26,5 cm, højde 17 cm.

Brugs- og aldersrelateret slid, ridser, mærker. Låg med revner, lås mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 655