METALOBJEKTER, herunder England, 20. århundrede.

385512. METALOBJEKTER, herunder England, 20. århundrede.

Nysølv, glasbrik, tekande, sukkerskål, bestik, bakke.
Lamper, et par, messing.

Brugsslitage. Tekande med inskription under.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lamper, et par, messing.

Antal besøg: 638