SERVINGSVOGN, intarsia og messing, 20. århundrede.

385477. SERVINGSVOGN, intarsia og messing, 20. århundrede.

To fly. Træbrædder med intarsia arbejde. Lavere niveau med tre drikkeholdere. Foldbare sideklapper.
Længde inkl. håndtag ca 80 cm, højde inkl. håndtag 78 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 2.432