NILS-ERIK JOHANSSON. "Restaurant Trädgårn, Trädgårdsföreningen, Linköping". Farvelitografi. Signeret og nummereret 90/420.

385098. NILS-ERIK JOHANSSON. "Restaurant Trädgårn, Trädgårdsföreningen, Linköping". Farvelitografi. Signeret og nummereret 90/420.

Billedareal 21 x 30 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 21 x 30 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.507