BAKKESOFA, rokoko, delvis 1700-tallet.

384193. BAKKESOFA, rokoko, delvis 1700-tallet.

Skåret dekor af rocailler og akantusblade. Delvis gennembrudt indretning. Længde ca. 244 cm.

Brugsslitage, ben med mindre farvetab. Renoveret, suppleret og omarbejdet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.870