JOAN MIRÓ. Joan Miró Litografier III.

382749. JOAN MIRÓ. Joan Miró Litografier III.

1964-1969. Indeholder fem originale litografier. 216 sider. Forord af Joan Teixidor. Fem usignerede litografier. Maeght Editor., 15. april 1977.

Brugsspor, litografierne i perfekt stand.

Kunstner/designer

Joan Miró (1893–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Joan Miró (1893–1983)

Antal besøg: 1.394