MESSING, 4 dele, Morlars, jern, ur.

382497. MESSING, 4 dele, Morlars, jern, ur.

Mørtel messing, inklusive støder, højde ekskl. støder 12 cm Mørtel messing, inklusive støder, højde ekskl. støder 6 cm Klokke i messing, drejet håndtag i sortfarvet træ, højde 24 cm Jern, messing, mærket O Isacson 1878, No 2, højde 15 cm.

Brugsslitage, lodde på strygejernet mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.664