Sæt POSTKORT, 1800/2000 århundrede.

382284. Sæt POSTKORT, 1800/2000 århundrede.

Omkring 220 kort, topografi mm. Mest Sverige.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.097