DUMPLER, sølv, Lars Öberg, Eskilstuna, 1792.

381913. DUMPLER, sølv, Lars Öberg, Eskilstuna, 1792.

Diameter 6 cm.
Stemplet P2 (=1792), Vægt 14 g.

Alder og Brugsslitage.
Spænder.
Gravering er tilgængelig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 6 cm.

Alder og Brugsslitage.
Spænder.
Gravering er tilgængelig.

Antal besøg: 1.111