ULLA RUUTH HAGLUND. Stilleben. Olie på Panel. Underskrevet.

380334. ULLA RUUTH HAGLUND. Stilleben. Olie på Panel. Underskrevet.

24,5 x 29 cm.

Mindre farvetab/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

24,5 x 29 cm.

Mindre farvetab/ridser.

Antal besøg: 3.185