kiste på benstativ, malet og dateret 1826.

379352. kiste på benstativ, malet og dateret 1826.

Med udskåret jernbeslag.
Højde 70 cm, bredde 68 cm, dybde 49 cm.

Maling flisning, revner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Med udskåret jernbeslag.

Maling flisning, revner.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 734