UR, herre, Camel Trophy, Grønt bælte.

379329. UR, herre, Camel Trophy, Grønt bælte.

Diameter 35 mm, modelnr. 555.415.

Brugsslitage, virker, ingen ridser på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 3.608