HANS BELLMER. farvet radering.

379056. HANS BELLMER. farvet radering.

"Les Marionnettes" Signeret. Billedareal 33x28. Arkstørrelse 40x33.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.000