VÆGPENDUL, Metal, Japy Freres & Co, Frankrig, 20. århundrede.

378353. VÆGPENDUL, Metal, Japy Freres & Co, Frankrig, 20. århundrede.

Emaljeskive, mærket Japy Freres & C nr. 5 9 også mærket 23557.
Pendel mærket RA 36870.
Metal Højde ca 50 cm.

Ikke funktionstestet, Brugsslitage.
Viserne muligvis senere.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Pendel mærket RA 36870.
Metal Højde ca 50 cm.

Viserne muligvis senere.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.265