CLEAN, 2 stk og stanser, slagværktøj/tilbehør.

378101. CLEAN, 2 stk og stanser, slagværktøj/tilbehør.

Proveniens Växjö fabriks- og håndværksforening.
2 ambolte højde 15 og 18 cm.
18 slag/nitteværktøj i træstativ, længde 54 cm.
5 kontrajern/slag (?) etc.

Brugsslitage, mest mærket med sølvpen.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 ambolte højde 15 og 18 cm.
5 kontrajern/slag (?) etc.

Antal besøg: 1.478