RINGE 2 stk, 18k, gult guld, vægt ca 8,2 gram.

377929. RINGE 2 stk, 18k, gult guld, vægt ca 8,2 gram.

Ensfarvede ringe i gult guld, ringstørrelse 20 mm, 22 mm, stemplet med kattefod og K9, X8, graveringer.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 566