VÆGAPPLIKATION Gustaviansk stil.

377766. VÆGAPPLIKATION Gustaviansk stil.

Højde 45 cm, forgyldt stel med prismer og 2 lysestager, elektrificeret, 1900-tallet.

Der mangler 2 dråbeformede prismer, forgyldningen med aldersrelateret slid.
Elektrisk funktion ikke testet.
Klip strømledningen over.

Få foretaget en gratis vurdering!

Klip strømledningen over.

Antal besøg: 1.257