377362. FIGURINER, soldater osv., 19/200-tal.
4 soldaterfigurer i støbt og malet metal; Højder 8-12 cm (inklusiv træfod).
1 miniatureskjold af træ med bordstativ, monteret metalvåbenskjold; 13 x 10 cm.
1 indrammet montage med stof- og metalmærker; Højde 24,5, bredde 34,5 cm.
2 træmodeller; 4,5 x 2,5 cm eller Højde 4 cm.
1 plakette "Högvakt, I11, 1985" på træplade; 7,5 x 5 cm.
2 stofmærker, Kalmar Regemente eller F17; Diameter 7,5 cm.
1 stofmærke "Laplands Jägare, Kiruna", 9 x 6,5 cm.
1 mærkat I22; Diameter 7,5 cm.
1 svensk miniatureflag med flagstang; Stangens længde 29 cm.
5 postkort fra Laplands Jægerregiment (10 x 15 cm).
Alder og Brugsslitage.
1 dekoration mangler på den midterste detalje af den indrammede samling.
Alder og Brugsslitage.