Plæneklippertraktor, Stiga Combi 1066 HQ.

3767991. Plæneklippertraktor, Stiga Combi 1066 HQ.

Briggs & Stratton enkeltcylindret benzinmotor med en nettoeffekt på 3,3 kW ved 2.450 omdr./min. Hydrostatisk transmission. Skæreenheden kan indstilles til seks forskellige skærehøjder med betjeningselementer.

Brugsslitage. Ridser, mærker. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 488