GAMLE UDENLANDSKE MØNTER OG SEDLER.

376375. GAMLE UDENLANDSKE MØNTER OG SEDLER.

Omkring 450 mønter, mest det 20. århundrede.
Omkring 50 sedler.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Omkring 50 sedler.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.721