SIGNE LUNDQVIST LANJE. olie på lærred.

376189. SIGNE LUNDQVIST LANJE. olie på lærred.

Mild februardag, Nissan, Signeret og dateret -98.
57x69 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

57x69 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 5.791