SPISESKAB, rokokostil, 20. århundrede.

375932. SPISESKAB, rokokostil, 20. århundrede.

Top med vitrine, længde ca. 105, bredde 44, højde 189 cm.

Ridser stødmærker Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.101