ALABASTER LAMPE/LOFT, første årtier af det 20. århundrede.

375401. ALABASTER LAMPE/LOFT, første årtier af det 20. århundrede.

Alabastlampe med originale elektriske dele Højde 12 cm Diameter 45 cm.

Brugsslitage, et af tre lyspunkter virker, og elektriciteten skal omkobles.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.737