LÆNESTOL og FODBOLD, "Ari", Arne Norell.

375081. LÆNESTOL og FODBOLD, "Ari", Arne Norell.

Stel i forkromet stål med hynder betrukket med sort læder.

Brugsslitage . Enkelte ridser og pletter på læder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.506