LYNESTAKER, et par, sølv, barokstil, Tesi, Gøteborg 1945.

374747. LYNESTAKER, et par, sølv, barokstil, Tesi, Gøteborg 1945.

Højde ca. 11 cm.

Brugsslitage. Man mangler fyld.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 11 cm.

Antal besøg: 780