LOMMEUR, sølv, og urkasse, messing og glas.

374519. LOMMEUR, sølv, og urkasse, messing og glas.

Ur diameter 3,6 cm Ur skjul højde 8 cm.

Uret med Brugsslitage og mindre ridser, urdækslet med enkelte ridser og Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.110