BORD, bemalet træ, 1880'erne.

BORD, bemalet træ, 1880'erne.
374294. BORD, bemalet træ, 1880'erne.

Drejede ben og fod med scepter. Sort maleri.
Længde 79 cm, bredde 51 cm, højde 69 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 832