VAS, Mihai Topescu, sign.

VAS, Mihai Topescu, sign.
374241. VAS, Mihai Topescu, sign.

Højde 24 cm.

Enkelte ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 24 cm.

Enkelte ridser.

Antal besøg: 1.814