UR, Omega Seamaster Quartz.

UR, Omega Seamaster Quartz.
373816. UR, Omega Seamaster Quartz.

s/n 255411, armbånd ikke originalt.

Brugsslitage, ingen ridser på glasset, virker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.365