TØNDE, bronze, Gunnar Nylund, monogram signeret.

373598. TØNDE, bronze, Gunnar Nylund, monogram signeret.

Diameter ca. 27 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 27 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.167