ALLAN HORSAK. Litografi, signeret.

372582. ALLAN HORSAK. Litografi, signeret.

Billedareal 27 x 34 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Allan Horsak (1937–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 27 x 34 cm.

Kunstner/designer

Allan Horsak (1937–2004)

Antal besøg: 864