BØRNESTOLE, 6 stk, samt sækkevogn.

37254. BØRNESTOLE, 6 stk, samt sækkevogn.

2 almindelige barnestole og 4 barnestole 1950'er stålrør, sækkevogn, første halvdel af det 20. århundrede.

Skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skader og slitage.

Antal besøg: 1.394