NATLEYS, sølv, Deakin & Francis, England. 172 gr.

37241. NATLEYS, sølv, Deakin & Francis, England. 172 gr.

Med ildslukker. Længde 11 cm, bredde 11 cm, højde 9 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Mindre ridser.

Antal besøg: 1.207