372269. Sæt, kunst, 7 stykker, 1900-tallet.
H Bernstorff "Jellivare", olie på lærred, 33 x 48 cm.
Olietryk (E Bergh) 45 x 57 cm.
Ubekendt kunstner, kystlandskab med måger, olie på Panel, 41 x 52 cm.
H Bernstorff, Fiskerhuse, olie på lærred, 36 x 59 cm.
Ubekendt kunstner, Hus om sommeren, olie på lærred, 48 x 39 cm, større skader.
Ubekendt kunstner, komposition, Akryl på akrylglas, 62 x 34,5 cm.
Ubekendt kunstner, Planch/print, signeret, 34 x 42 cm.
Brugsslitage.
Hus denne sommer, stor skade på lærred.
Brugsslitage.