VINDUESLAMPER, et par, "Duett", Bent Boysen, IKEA, 1970'erne.

372007. VINDUESLAMPER, et par, "Duett", Bent Boysen, IKEA, 1970'erne.

Højde ca 20 cm. Rød/orange/gullakeret plade.

Almindelig Overfladeslitage, ridser. Flere mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.095