SANDQVIST, „Alice“ portefølje.

3715196. SANDQVIST, „Alice“ portefølje.

I sort læder, topgrebsmodel med aftagelig og justerbar skulderrem, lynlås og detaljer i mat hvidt metal, foret i sort lærred, indvendigt med aftagelig snor, laptoprum og fem mindre rum, et med lynlås, mærket „Sandqvist“, mål ca. 36x26x8cm.

Brugsslitage, slidte hjørner, ridser, hvide mærker, indvendigt med pletter. Forseglet, i tilfælde af brudt forsegling annulleres fortrydelsesretten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 437