YDERFORING/URNE i flinttøj, blå-hvid, Rörstrand.

370796. YDERFORING/URNE i flinttøj, blå-hvid, Rörstrand.

Kobbertrykt indretning af naturscener og huse i blåt mod hvid baggrund. Bøjler Højde 18 cm Diameter 25 cm Stemplet Rörstrand.

Brugsslitage Revner Misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.805