SEKRETÆR, barokstil, 1930'erne.

36896. SEKRETÆR, barokstil, 1930'erne.

Fineret i brunbejdset birk, tre skuffer i kant, dekoreret med dex skuffer og rum. Længde 91, bredde 46, højde 103.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 962