ELEKTRISK GUITAR, Starsound.

ELEKTRISK GUITAR, Starsound.
368491. ELEKTRISK GUITAR, Starsound.

Længde ca 100 cm.

Brugsslitage.
Nogle ridser på bagsiden af kroppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 100 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 9.675