HANNELYSE / KANDELABE, smedejern. 1900-tallet.

368415. HANNELYSE / KANDELABE, smedejern. 1900-tallet.

Gennembrudt indretning i form af en hane og hjerte og hængende blade. Højde 61,5 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.349