HÆNGESTOL, Hængestol, Nanna Ditzel, Sika Design.

368341. HÆNGESTOL, Hængestol, Nanna Ditzel, Sika Design.

Rattan, ophængskæde, højde ca 120 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 5.990