VAS, glas, "Efterår", Vicke Lindstrand, Kosta Boda, sign.

368319. VAS, glas, "Efterår", Vicke Lindstrand, Kosta Boda, sign.

Dekor af træer i brun-violet med blade i grøn, rød og gul. Højde 14,5 cm Signeret Kosta L Unik.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 5.322