3681054. STEREORACK, Audio Magic Production, Danmark.
Højde: ca. 96 cm
Bredde: ca. 63 cm
Dybde: ca. 47,5 cm
Ca. 21 cm ledig plads mellem hylderne.
Badge markeret. Minder om model BT4, men usikker på, om hylden er original.
Brugsslitage, overfladesnavs. Ridser, mærker og klæbemiddelrester på hylderne. Sandet lækker ud.