STEREORACK, Audio Magic Production, Danmark.

3681054. STEREORACK, Audio Magic Production, Danmark.

Højde: ca. 96 cm
Bredde: ca. 63 cm
Dybde: ca. 47,5 cm
Ca. 21 cm ledig plads mellem hylderne.

Badge markeret. Minder om model BT4, men usikker på, om hylden er original.

Brugsslitage, overfladesnavs. Ridser, mærker og klæbemiddelrester på hylderne. Sandet lækker ud.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 96 cm
Bredde: ca. 63 cm
Dybde: ca. 47,5 cm

Antal besøg: 786