pels, mink. André Sauzaie, Paris, 20. århundrede.

367274. pels, mink. André Sauzaie, Paris, 20. århundrede.

Mærket Sauzaie "B", Paris, Exécuté Sur Autorisation Spéciale.
Ryglængde 112 cm.
Estimeret størrelse 34/36.

Brugsslitage. For med skader og løse sømme ved fastgørelsen foran, i underkanten og i lommerne. Trænger til gennemgang.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryglængde 112 cm.
Estimeret størrelse 34/36.

Antal besøg: 1.657