THOMAS HAFSTRÖM. olie på lærred.

367170. THOMAS HAFSTRÖM. olie på lærred.

Sammensætning med mennesker. Signeret og dateret -77. 115x88 cm.

Mindre udvendige ridser.

Kunstner/designer

Thomas Hafström (Født 1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre udvendige ridser.

Kunstner/designer

Thomas Hafström (Født 1954)

Antal besøg: 1.791