SERVICE, 54 stk, "Svenska slott", Rörstrand.

366920. SERVICE, 54 stk, "Svenska slott", Rörstrand.

12 middagstallerkener 12 dybe fade 12 tallerkener 12 dessertretter Terrine, låg mangler Sauce terrine Kande 3 serveringsskåle.

Brugsslitage, flere Kantstødt, glasurrevner og misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.159